piątek, 17 marca 2017

Wiosenny konkurs (zakończony) - WYNIKI

Cześć Dziewczyny!

Dawno już chciałam zorganizować dla Was mały konkurs, ale nie mogłam się zebrać żeby przygotować ten wpis;)


Nie przedłużając do wygraniaRegenerum Regeneracyjne serum do rąk(data ważności 10/18)

Siquens MedExpert krem do twarzy (data ważności 09/17)

Bioliq Aktywna kuracja stymulująca (data ważności 01/18)

Paese błyszczyk 416

Lirene rozświetlający korektor pod oczy

Nail Tek: odtłuszczacz, top coat oraz zestaw dwóch odżywek do paznokci

Welness&Beauty mgiełka do ciała mango


Wszystkie produkty są nowe i nieużywane, niektóre mają nieco krótkie daty podane w nawiasie.

Regulamin


Konkurs trwa w dniach 17.03-15.04.2017r Organizatorem jest autorka bloga secretaddiction.pl. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy spełnić warunki oznaczone w formularzu gwiazdką, czyli odpowiedzieć na pytanie oraz obserwować bloga poprzez minimum jedną platformę (w przypadku FB chodzi o "Lubię to"). Do wyboru jest: Blogger – przy tej opcji należy posiadać konto Google lub bloga oraz skorzystać z gadżetu obserwatorzy na pasku bocznym i kliknąć obserwuj, a następnie postępować zgodnie z instrukcją. Kolejną opcją jest zostanie fanem Secretaddiction.pl na FB lub śledzenie @secretaddiction.pl na Instagramie. Dodatkowo można obserwować bloga poprzez więcej niż jedną platformę, a także na Google+ lecz nie jest to obowiązkowe. Będzie mi miło jeśli udostępnicie wpis na blogu lub FB oraz dodacie mój blog do blogrolla lecz nie jest to obowiązkowe. Zgłoszenia przyjmuję wyłącznie poprzez formularz Google. Zwycięzca jest tylko jeden, a wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7dni od momentu zakończenia zbierania zgłoszeń. Wyniki ukażą się jako edycja tego wpisu oraz na FB. Nagrody wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 14 dni od otrzymania danych do wysyłki na mój adres mailowy secretaddiction86@gmail.com. Na dane do wysyłki czekam 3 dni od momentu ukazania się wyników więc warto zaglądać po zakończeniu konkursu. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski. W przypadku braku zgłoszenia się któregoś ze zwycięzców w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników nastąpią ponowne wyniki. Osoby, które zrezygnują z obserwacji bloga po zakończeniu konkursu nie będą brane pod uwagę przy następnych konkursach. Biorąc udział w konkursie akceptujesz powyższy regulamin.

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).

*Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm).

*Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności za ten konkurs.

*Wysyłka tylko na terenie PL!

Przetwarzanie danych osobowych:

1. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie danych osobowych w celu przekazania nagrody.

2. Zgłaszając się do konkursu akceptujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych  ( Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883). 

Jeśli nagrody Wam odpowiadają zachęcam do udziału w konkursie.  

Edit. 16.04 23:40

WYNIKI!
Moi Drodzy, bardzo dziękuję za udział w konkursie. Tym razem nagroda trafia do Lady Skywalker:
"Nigdy nie byłam domatorem. Siedząc w domu czuję się chora, a niestety zimą męczący staje się brak sprzyjających warunków dla aktywnego trybu życia. Gdy przychodzi przesilenie wiosenne, mój humor diametralnie poprawia się! Nareszcie mogę wyjąć lżejsze ubrania, iść pobiegać, odkurzyć rower bądź wyciągnąć koleżankę na McFlurry. Swobodnie włóczę się po okolicy i huśtam na napotkanych huśtawkach, ciesząc się pięknymi kolorami zmieniającego się wieczorem nieba. To ten czas, gdy ptaki dają koncerty od 3 nad ranem do późnego wieczora. Dobry humor zapewnia mi możliwość zachwycania się otaczającym nas światem oraz to, że cieszę się wolnością, dzięki której mogę korzystać z niego do woli. Powinnyśmy się cieszyć, bowiem wszyscy żyjemy w pięknym świecie. Wystarczy nauczyć się go dostrzegać :-)" 

Przez 3 dni będę czekać na dane do wysyłki na podany wyżej adres e-mail:) 

Pozostałym bardzo dziękuję za udział i zapraszam na konkurs z BodyBoom!


19 komentarzy:

 1. Fajne kosmetyki! :) Powodzenia wszystkim biorącym udział!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia dla uczestników :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny konkurs:-) Udanego weekendu :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super konkurs ! Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia wszystkim, zgłoszenie poszło :D

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajny konkurs wszystkim powodzenia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłoszenie wysłane, powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe nagrody! Próbuję swojego szczęścia:)

  OdpowiedzUsuń
 9. powodzenia, świetne produkty do wygrania!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zrobione ;) Mam nadzieje, że mój sposób na wiosenne przesilenie, nie jest zbyt kontrowersyjny ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gram ;) Kolejny blog do odwiedzania. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.

Jeśli jednak nie czytasz nie komentuj i nie pisz głupot;) Proszę nie zostawiaj linków, to nie jest miejsce na Twoją reklamę. Komentarze zawierające linki będą usuwane.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...