O mnie

      Ewelina, rocznik 86', Łódź

Jestem drobną brunetką o mocnym, choć skomplikowanym charakterze:) Pozornie jestem postrzegana jako osoba spokojna i opanowana. Jednak kto miał okazję poznać mnie bliżej ten wie, że jestem dość temperamentna  i mam swoje zdanie na każdy temat. Nie jestem osobą typu „bułkę przez bibułkę”. Nie potrafię udawać i ciężko mi robić coś wbrew sobie lub bez przekonania. Jeśli coś robię wierzę w to naprawdę!        Bloga secretaddiction86 założyłam 3.11.2013r, czyli krótko po swoich 27 urodzinach (po ponad 3 latach przeszłam na własną domenę secretaddiction.pl). Nie był to jednak moment kiedy zaczęłam interesować się kosmetykami, zdrowiem i nowinkami, gdyż tego typu zainteresowania zaczęły kiełkować w mojej głowie gdy byłam jeszcze nastolatką. Początkowo nie wierzyłam, że moja przygoda z blogowaniem będzie miała głębszy sens, ale dość szybko zorientowałam się, że to co robię spotyka się z aprobatą i zaangażowaniem Czytelników. Co znajduje potwierdzenie w komentarzach oraz mailach od Was.  

DLACZEGO BLOGUJĘ?

     Blogowanie weszło mi w krew. Staram się pisać regularnie i wiecie co...? Do tej pory nie było ani jednego dnia żeby mi się nie chciało czy też żebym nie miała pomysłu na nowy wpis! Niekiedy wręcz brakuje mi czasu żeby napisać o wszystkim o czym bym chciała:) Na innych blogach czasem natykam się na tematy typu "jak znaleźć motywację do pisania bloga?". Ja nie potrzebuję specjalnej motywacji! Piszę bo lubię, piszę bo chcę, piszę bo mam coś do powiedzenia! Nie dlatego żeby coś było, nie dlatego, że muszę ani dlatego, że blogowanie stało się modne! 

CO MNIE WYRÓŻNIA?

 

     Moje podejście do ludzi i życia jest holistyczne i nawet to staram się przelać na bloga. Jestem wnikliwym obserwatorem, znam się na ludziach. Trochę w życiu przeszłam, dzięki czemu mam w sobie wiele empatii. Staram się patrzeć szerzej na wszystko. W blogowaniu pomaga mi otwarty i analityczny umysł, a także dość dobrze rozwinięta inteligencja intuicyjna,  interpersonalna i werbalna. Moją uwagę często przyciągają niekonwencjonalne rozwiązania i produkty. 

JAK BLOGUJĘ?


      Nie interesują mnie półśrodki ani wpisy na jedno zdanie. Staram się pisać od ogółu do szczegółu żeby dać Ci maksimum wiedzy o produkcie lub danym zagadnieniu przy jednoczesnym zachowaniu luzu i specyficznego poczucia humoru;) Przygotowując tekst na bloga zawsze rozważam jak wiele sama chciałabym się z niego dowiedzieć będąc po drugiej stronie. 

 

    Jestem bardzo precyzyjna, ale staram się nie przedłużać nadmiernie. Zawsze wymagam przede wszystkim od siebie, a dopiero potem od innych. Odkąd pamiętam zawsze lubiłam pisać i przychodziło mi to z niesamowitą lekkością. Nigdy nie było dla mnie karą, a zawsze relaksem, przyjemnością i sposobem na stopniowe samodoskonalenie i rozwój pasji:) 


   Blogowanie jest więc dla mnie czymś całkowicie naturalnym i niewymuszonym. Może nie znajdziesz tu zdjęć jak z katalogu Ikei, ale na pewno możesz liczyć na przejrzyste, rzetelne i wyczerpujące opinie, różnorodność recenzowanych produktów oraz moje przyjazne nastawienie;) 


   Mam nadzieję, że znajdziesz na moim blogu przydatne dla siebie treści i zostaniesz na dłużej bo jestem tu dla Ciebie i szanuję Twój czas!;) Zachęcam również do aktywności w komentarzach pod wpisami. Moi Czytelnicy nigdy nie są przeze mnie ignorowani!:) 

Dołącz do mnie na: 


Uwaga na fałszywe maile - w sprawach dotyczących bloga korzystam wyłącznie z adresu podanego w zakładce Kontakt/Współpraca.
9 komentarzy:

 1. Ale piękne napisałaś o sobie <3 Ja też nigdy nie robię nic wbrew sobie i mam swoje zdanie :D Tak trzymaj ! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. :) miło Cię bliżej poznać, w sumie to wiele nas łączy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy opis o Tobie, dosyć rzadk spotyka się takie szczegółowe:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie dlatego, że przez ponad 2 lata nie napisałam o sobie nic;) Ale jak już się do tego zabrałam to totalnie;)

   Usuń
 4. Pięknie napisane, fajnie bliżej Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie napisane, widać tutaj pasję:) Będę zaglądać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale tu u Ciebie przyjemnie. Na pewno jeszcze nie ta zajrzę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.

Jeśli jednak nie czytasz nie komentuj i nie pisz głupot;) Proszę nie zostawiaj linków, to nie jest miejsce na Twoją reklamę. Komentarze zawierające linki będą usuwane.