poniedziałek, 1 lipca 2024

Lush bomby i kostka do kąpieli

Bomby do kąpieli Lush Cosmetics owiane były tak wielką sławą, że mimo iż jestem większą fanką prysznica aniżeli długich kąpieli to przy okazji otwarcia salonu w Łodzi nie mogłam sobie odmówić wypróbowania kilku z nich😎 Ich zapachy „na sucho” są naprawdę intensywne. Wioząc je do domu wypachnisz wszystko wokół, a ludzie w komunikacji miejskiej będą się zastanawiać - co tak pięknie pachnie?🤔 Potem wypachnią całą szufladę, szafkę czy gdzie tam je schowasz. W dodatku wizualnie cieszą oko😍

Cena bomby waha się w przedziale 29-54zł/szt. Wypróbowałam - Blooming Dragon, Sakura i Peachy. Każda z nich w mniejszym lub większym stopniu barwi wodę i przyjemnie jest obserwować proces rozpuszczania. Zastanawiałam się czy nie podzielić ich na pół, ale ostatecznie każdą z nich zużyłam na raz. Kąpiel przy ich użyciu jest pachnąca i relaksująca, choć w moim przypadku zapachy nie utrzymywały się na skórze. Po użyciu ciało jest gładkie i wypoczęte. W żaden sposób jednak nie jest natłuszczone ani nawilżone. Braku nawilżenia trochę mi szkoda, bo zawsze milej gdy produkt oferuje dodatkowe właściwości pielęgnacyjne. Z tego względu bomby mnie nie porwały😅 Ot, pachnąca kolorowa woda😉 Aczkolwiek są miłym akcentem na prezent.

Obok bomb wypróbowałam też Bąbelkową kostkę do kąpieli Sleepy w kształcie chmurki ☁️ To właśnie ona została moim faworytem i sprawiła, że w przyszłości skuszę się na nią ponownie💙 Kostka pachnie lawendą i absolutem z bobu tonka. Zapach wydawać by się mógł nudny, ale totalnie mnie kupił i dla mnie jest wyjątkowy🥰 Zupełnie inna interpretacja lawendy niż dotychczas znane mi propozycje. Jej woń od razu spodobała mi się najbardziej, więc zostawiłam ją sobie na deser i miło się rozczarowałam😄 Wprawdzie pielęgnacji również nie zapewnia, ale za to delikatny zapach utrzymuje się na skórze jeszcze po wyjściu z wanny. Dla odmiany zużyłam pół chmurki na jedną kąpiel i zaskoczyła mnie duża ilość puszystej piany 🫧 A warto nadmienić, że w mojej łazience niezbyt łatwo to uzyskać ze względu na słabe ciśnienie wody. 

Prysznic czy wanna?🤔 Próbowałaś bomb i kostek do kąpieli Lush?

3 komentarze:

  1. Brzoskwinka wygląda apteczynie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Opisane bomby do kąpieli fajnie wzbogacają atmosferę intensywnymi zapachami i barwiącą się wodą, co dodaje niepowtarzalnego uroku i relaksu podczas kąpieli. Choć zapachy nie utrzymują się długo na skórze, kąpiel z ich użyciem pozostawia skórę gładką i odprężoną.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.

Jeśli jednak nie czytasz nie komentuj i nie pisz głupot;) Proszę nie zostawiaj linków, to nie jest miejsce na Twoją reklamę. Komentarze zawierające linki będą usuwane.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...